مدیریت پارکینگ مجتمع اداری

تجهیز و مدیریت پارکینگ مجتمع اداریاز آنجایی که در مجتمع های اداری پارکینگ هم به اندازه سایر قسمتهای ساختمان اداری دارای اهمیت می باشد و  تعداد قابل توجهی از کارکنان همیشه به دنبال یافتن بهترین و نزدیکترین محل برای پارک خودرو خود هستند.لذا برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلاتی  از قبیل ترافیک سنگین ، عدم رعایت حق تقدم پارک ، پیدا کردن جای پارک و غیره در نتیجه یافتن راه حل های پارکینگ ماشین برای کارمندان منابع انسانی و امکانات می تواند چالش برانگیز باشد.


تجهیز پارکینگ مجتمع اداری


برای حل مشکلات پارکینگ مجتمع های اداری باید چندین مسئله اصلی مورد بررسی قرار گیرد .

1- مدیریت پارکینگ
2- بهینه سازی فضای پارکینگ
3- هزینه مشکلات پارکینگراهکار

  • استفاده از نرم افزار مدیریت پارکینگ
  • اجاره فضای پارکینگ
  • مدیریت اختصاص پارکینگ
  • مدیریت دسترسی به پارکینگ
  • ارتباطات پارکینگ با کارمندان
  • گزارشات مالی  و گزارش پارکینگ

شرکت پردازنده پارس  هر آنچه مجتمع های اداری  شما نیاز دارد تا مدیریت پارکینگ کارمندان خود را به آسانی انجام دهید، دارد.

نرم افزار مدیریت پارکینگ

نرم افزار مدیریت پارکینگ توسط شرکت پردازنده پارس برای بهینه سازی فضای پارک ، مدیریت هجوم اتومبیل ها و اطمینان از ایمنی خودروها و مردم استفاده می شود. نرم افزار مدیریت پارکینگ به مجتمع های اداری  کمک می کند تا دسترسی به مکان های پارک را کنترل کنند ، انواع مختلفی از هزینه ها را مدیریت کرده و پرداخت ها را پردازش کنند.

نرم افزار مدیریت پارکینگ با قابلیت های مختلف اعم از ثبت ورود و خروج به صورت تمام اتوماتیک و دستی ، ایجاد محدودیت های مختلف دسترسی ، ارائه انواع گزارشات مختلف از سیستم مالی ، ورود و خروج ، کاربران و … در زمینه مدیریت یک پارکینگ به طور کامل میتواند مورد استفاده مجتمع های اداری قرار بگیرد .

لذا پیشنهاد می گردد به طور کامل به تجربه شرکت دانش بنیان پردازنده پارس در تجهیز پارکینگ های مجتمع های اداری اعتماد نماید.
مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پارکینگ 


نرم افزار پارکینگ بهترین گزینه برای صرفه جویی در زمان است که هم برای مدیریت پارکینگ و هم برای مالکان وسایل نقلیه حائز اهمیت زیادی است. در واقع استفاده از این تکنولوژی مانع ترافیک می‌شود و سرعت حرکت را با روندی مطلوب همراه می‌کند؛ همچنین باعث صرفه جویی مالی در بخش نیروی انسانی می‌شود، چرا که نرم افزار با دقت و سرعت بیشتر کار نگهبان و اپراتور را انجام می‌دهد. گذشته از این‌ها مهم‌ترین مزیت استفاده از نرم افزار پارکینگ به حداقل رساندن احتمال سرقت خودروهاست که به معنای امنیت پارکینگ است. هرچه امنیت بیشتر باشد اعتبار پارکینگ افزایش می‌یابد و به تبع کارکنان به راحتی و آسودگی خاطر به کارشان می رسند .

نرم افزار پارکینگ شرکت پردازنده پارس چگونه کار می‌کند؟

چنانچه پارکینگ به سیستم اتوماسیون تجهیز شود، ورود و خروج خودروها توسط نرم افزار پارکینگ ثبت می‌گردد.ثبت ورودی و خروجی به روشهای مختلف امکان پذیر است بعد از ثبت خودرو پردازش انجام می‌شود و هنگام خروج نرم افزار محاسبات لازم را انجام می‌دهد. با استفاده از این نرم افزار دیگر خطاهای محاسباتی رخ نمی‌دهد، چرا که گزارش‌ها توسط کامپیوتر ارائه می‌شوند و لذا نهایت دقت در آن‌ها اعمال می‌شود.


نرم افزار‌ هوشمند پارکینگ امروزه یکی از جدیدترین تجهیزات برای بهبود کنترل پارکینگ‌ها است که خودرو از فاصله 3-5/3متری نسبت به گیت یا راهبند به خوبی تشخیص می‌دهد. این نرم افزار به صورت هوشمند چنانچه خودرویی را مجاز شناسایی کند به راهبند دستور باز شدن می‌دهد و راهبند نیز به صورت کاملا اتوماتیک باز می‌گردد.

نرم افزار مدیریت پارکینگ یک نرم افزار کارا با محیطی آسان و ساده  ولی امکاناتی بسیار بسیار زیاد  است که طی تلاش‌های بی وقفه برنامه نویسان شرکت پردازنده پارس طراحی شده است. این نرم افزار مزایایی دارد که برتری آن را نسبت به سایر نمونه‌های مشابه اثبات می‌کند.

پارکینگ هوشمند ، کارت خوان و کارت هوشمند ، RFID ، دستگاه صدور قبض پارکینگ ، پلاک خوان ، نرم افزار جامع اتوماسیون پارکینگ  

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Error: Contact form not found.

×