تجهیز پارکینگ هتل و ساختمان عمومی

تاثیر پارکنیگ هوشمند در هتل ها و ساختمان های عمومی :

هنگام سفر، مکانی که قرار است در آن اقامت داشته باشید تأثیر بسیاری بر تجربه و لذت سفر شما خواهد گذاشت ، با توجه به اینکه تعداد هتل ها در شهرهای مختلف زیاد است در نتیجه مهمترین فاکتور در جذب مشتریان هتل، داشتن رضایت مشتریان می باشد  . عمده ترین رضایت مهمانان از خدمات هتلداری است که باعث می شود آنها دوباره تمایل پیدا کنند که مجددا به همان هتل مراجعه کنند و یا به دوستان و آشنایانشان اقامت در آن هتل را پیشنهاد دهند  .


تجهیز پارکینگ هتل و ساختمان عمومی


راهکارهای مختلفی برای افزایش رضایت  مهمانان هتل وجود دارد که برخی از آن ها شامل ساده سازی فرایند رزرواسیون هتل ،برخورد مناسب با مهمانان هتل ،مدیریت ارتباط با مهمانان ،ارتقاء امکانات هتل می باشد .

گاهی وقتها به نظر می رسد هتلی که ارزان قیمت است به دلیل نداشتن امکانات اولیه می باشد . اگر با ماشین شخصی به مسافرت رفته‌اید، داشتن پارکینگ نیز یکی از ویژگی های ضروری یک هتل مناسب می باشد .

وجود پارکینگ و سیستم مدیریت پارکینگ مناسب در یک هتل می تواند برتری آن هتل نسبت به دیگر رقبای خو داشته باشد .از مزایای وجود پارکینگ در هتل  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کاهش حجم خودروهای پارک شده در اطراف هتل  و جلوگیری از بوجود آمدن پارکهای حاشیه ای
 • اطمینان مسافران از محل پارک خودرو
 • کاهش حجم ترافیک درمسیرها و خیابانهای منتهی به هتل
 • کاهش اتلاف وقت برای پیدا کردن جای پارک
 •  اسکان راحتر مسافران با وسایل نقلیه شخصی


عملکرد مدیریت مناسب پارکینگ


مسافرین پس از مراجعه به هتل با پارک خودرو خود در فضای مناسب می توانند به سفر خود بدون دغدغه ادامه

دهند . همچنین با وجود تکنولوژیهای  پیشرفته مسافران می توانند قبل از رسیدن به هتل از طریق اپلیکیش موبایل فضاهای خالی پارک را مشاهده نمایند و اقدام به رزرو محل پارک برای خودرو خود نمایند . با توجه به سیستم های پیشرفته شرکت پردازنده پارس که شامل  تجهیزات مدرن و به روز سیستم های مدیریت و هدایتگر پارکینگ مسافرین می توانند اطلاعات مربوط به ورود و خروج و عکس خودرو و پلاک خودرو خود را هنگام ورود و خروج مشاهده نمایندو در مسیر ورودی تا پیدا کردن فضای پارک مناسب راهنمایی شوند .دغدغه ها و سوالات مهم برای مدیران هتل  در مورد پارکینگ:


 • آیا مهمانان و کارمندان در یافتن فضاهای موجود برای پارک وسایل نقلیه خود هنگام اقامت در هتل با مشکلی روبرو هستند؟
 • آیا رزور کردن جای پارک به صورت آنلاین به  اعتبار کسب و کار هتل لطمه می زند؟
 •  آیا تجهیزات به کار رفته در ورودی و خروجی ها آنقدر مدرن هست که مانع ایجاد ترافیک شود  ؟
 • آیا با استفاده از این تجهیزات می توان یک پارکینگ مکانیزه ایجاد کرد که نیروی انسانی کاهش پیدا کند  ؟
 • آیا در زمان ایجاد هر مشکلی در تجهیزات پارکینگ می توانند به راحتی پشتیبانی دریافت کند ؟  
 • آیا امکانات نرم افزار مدیریت پارکینگ و نرم افزار هدایتگر پارکینگ یا سایر نرم افزار های به کار رفته در سیستم اتوماسیون پارکینگ  به روز هستند؟
 • آیا کنترل بر گزارشات مالی وجود دارد ؟

سیستم مدیریت پارکینگ شرکت پردازنده پارس دارای امکانات و تجهیزات بسیار زیاده می باشد لذا می توانید جهت دریافت اطلاعت بیشتر با استفاده از لینک زیر با تمامی تجهیزات آن آشنا شوید.راهکار :

شرکت پردازنده پارس متعقد هست  که یک راه حل موثر مدیریت پارکینگ هتل نقشی اساسی در مارک تجاری هتل در مهمان نوازی دارد. پارکینگ شما توسعه تجارت شماست و به همین ترتیب ، باید به همان اندازه که امکانات  و خدمات مسافران را فراهم می کنید باید این موضوع در نظر گرفت که امکانات پارکینگ شما ممکن است اولین و آخرین چیزی باشد که مهمانان در هتل شما می بینند و تجربه می کنند.

از نظر ما ، بسیاری از مشکلات مربوط به پارکینگ از کمبود مدیریت یا منابع ناشی می شود و باعث می شود وسایل نقلیه غیرمجاز فضای مورد نیاز مهمانان را اشغال کند. این امر به ویژه در مورد هتل هایی که در نزدیکی نقاط مهم گردشگری ، مراکز شهرها ، پارک های تجاری و جاده های اصلی واقع شده اند صادق می باشد .

تیم ما تخصص و خلاقیت خود را برای ایجاد راه حل های اختصاصی متناسب با نیازهای خاص شما را فراهم می کند .

 به عنوان مثال ، فن آوری پیشرفته ANPR ما به شما امکان می دهد از هر وسیله نقلیه ای که به هتل شما دسترسی پیدا می کند و از آنجا خارج می شود ، عکس بگیرد این دوربین ها باعث بهبود امنیت در هتل شما می شوند و همچنین پارکینگ شما را کارآمد و منظم نشان می دهند. این سیستم به طور یکپارچه با آخرین سیستم مجوز پرداخت ادغام می شود .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Error: Contact form not found.

×