تجهیز پارکینگ فروشگاه زنجیره ای و ریتیل

تجهیز پارکینگ فروشگاه زنجیره ایفروشگاه‌های زنجیره‌ای مجموعه فروشگاه‌هایی هستند که دارای مدیریت واحد هستند و در سطح یک شهر، کشور یا چندین کشور پراکنده‌اند. این فروشگاه‌ها از عنوان تجاری یکسانی استفاده می‌کنند و معمولاً محصولات مشابه یا تقریباً مشابهی ارائه می‌کنند.

ایجاد پارکینگ یکی از مهم ترین نیازهای ساخت فروشگاه های زنجیره ای در مراکز پرجمعیت شهر محسوب می شود.
رضایت مشتریان فروشگاههای زنجیره ای  با پارکینگ آغاز می شود.از آنجا که اولین تجربه بازدیدکنندگان از یک مرکز خرید ، پارک ماشین می باشد ، طبیعی است که امکانات پارکینگ در راس دستور کار قرار می گیرد . از همان لحظه اول ورود آنها به پارکینگ یک مرکز خرید ، بازدیدکنندگان باید بدانند که از یک تجربه خرید کامل لذت می برند  که راحتی آنها در اولویت اول است.

در حال حاضر  فروشگاه های آنلاین به دلیل راحتی خرید از طریق تلفن همراه یا رایانه  به عنوان رقبای مراکز خرید حضوری  می باشند و فروشگاههای خرید تحت فشار بیشتری قرار دارند.

در نتیجه ، مراکز خرید برای حفظ مصرف کنندگان (مشتریان )خود  به مفاهیم جدیدی احتیاج دارند و آنها نمی توانند با رویکردهای متداول روند خود را تغییر دهند. حتی در دنیای خریدهای آفلاین ، خدمات دیجیتال برای افزایش راحتی و افزایش مصرف کنندگان باید مورد بهره برداری قرار گیرند.

مثلا زمان  زیادی که برای پرداخت در دستگاه پرداخت تلاف می شود . در عوض ، مشتریان می توانند از پرداخت خودکار و فرآیندهای پرداخت بدون پول استفاده کنند. سرانجام ، رزرواسیون آنلاین یکی دیگر از خدمات دیجیتالی مهم است که به مشتریان امکان می دهد از قبل جای پارک را رزرو کنند.

امکانات پارکینگ در همه این موارد نقش مهمی دارد. پیاده روی کوته مدت از پارکینگ به مرکز خرید به طور سنتی یک مزیت مهم برای فروشگاها می باشد  اما مطمئناً جای پیشرفت دارد. درمجموعه ای شرکت پردازنده پارس ما می توانیم موانع ورود و خروج پارکینگ را از بین ببریم.از جمله مشکلات فروشگاه های زنجیره ای میتوان به موارد زیر اشاره نمود :


  • ترافیک در ورودی پارکینگ
  • ترافیک در خروجی پارکینگ
  • ترافیک در داخل پارکینگ به دلیل یافتن جای پارک
  • ایجاد در ترافیک در خارج از محیط ورودی فروشگاه
  • اتلاف وقت به دلیل یافت جای پارک
  • استفاده زیاد از نیروی انسانی


راهکار :


یکی از بارزترین مشکلات امروزه فروشگاههای بزرگ یافتن مکان مناسب جهت پارک خودروها بوده که با کمک تکنولوژی و تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی شرکت دانش بنیان پردازنده پارس حل این مشکل آسان تر می شود .پارکینگ مکانیزه شرکت پردازنده پارس ترکیبی از ماشین آلات مکانیکی ،الکترونیکی و دیجیتالی می باشد که وظیفه آن مدیریت چیدمان حداکثری خودروها در کمترین فضای ممکن و بدون نیاز به نیروی انسانی می باشد .

در سیستم مدیریت و هدایتگر پارکینگ شرکت دانش پردازنده پارس مراجعه کنندگان با اتومبیل خود وارد فروشگاه شده و در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات ورود که شامل دریافت کارت و یا قبض از دستگاه تحویل اتوماتیک کارت/قبض،ثبت اتوماتیک پلاک،و باز شدن راهبند است انجام شده و سپس در کمترین زمان ممکن و با استفاده از تابلو های راهنما سیستم راهنما و هدایتگر پارکینگ خودرو به محل پارک خالی هدایت میشود. اتومبیل خود را پارک نموده و با اطمینان کامل از نگهداری خودرو خود مستقیماً وارد فروشگاه شده و پرداختها نیزدر ترمینالهای اختصاصی ، بصورت آنلاین یا از طریق فاکتور انجام می شود .و برای کاهش ترافیک در محدوده پارکینگ سنسورهای نصب می شود که جای پارک خالی و پر نشان دهد .

لذا پیشنهاد می گردد به طور کامل به تجربه شرکت دانش بنیان پردازنده پارس در تجهیزات پارکینگ فروشگاه ای اعتماد نماید.

مشتریانی که از امکانات پارکینگ در فروشگاه های  خرید استفاده می کنند ، علاوه بر استفاده از کارتهای شارژی و نیز تگ های  RFID  نصب شده بر روی شیشه جلو اتومبیل به طور خودکار برای مشتریانی که ثبت نام کرده اند راهبند باز خواهد شد و هزینه پارکینگ به راحتی در پایان هر ماه حساب  می شود.دغدغه ها و سوالات مهم برای مشتریان فروشگاههای زنجیره ای در مورد پارکینگ   :


آیا در ورودی پارکینگ ترافیک هست یا نه ؟

آیا از تجهیزات مدرن در ورودی فروشگاه برای راهنمایی ماشین ها استفاده شده است ؟

آیا می توانند نزدیکترین مقصد به مرکز خرید پیدا کنند؟

آیا نمایشگر یا تجهیزاتی برای نمایش جای خای پارک وجود دارد ؟

آیا خروج از پارکینگ هم با ترفیک روبرو هستند ؟

آیا روشهای مختلفی برای پرداخت هزینه پارکینگ وجود دارد ؟

برای پاسخ به سوالات  بالا و رفع دغدغه و نگرانی های فوق باید از ترکیبی از محصولات سیستم اتوماسیون  مدیریت پارکینگ استفاده گردد که شرکت پردازنده پارس دارای امکانات و تجهیزات بسیار زیاده می باشد که قادر هست  به همه این دغدغه ها و سوالات دهد می توانید جهت دریافت اطلاعت بیشتر با استفاده از لینک زیر با تمامی تجهیزات آن آشنا شوید.

  

سیستم های مورد استفاده در پارکینگ فروشگاههای زنجیره ای :

سیستم مدیریت پارکینگ فروشگاه  :

اولین بخش سیستم هوشمند پارکینگ را سیستم های مدیریت پرداخت وجوه پارکینگ تشکیل می دهد که به اختصار PMS نامیده می شودو عملکرد سریع و دقیق آن باعث رضایمندی مشتریان از پارکینگ می گردد. این سیستم بر اساس تجهیزات و امکانات می تواند به صورت های مختلف باشد.

سیستم مدیریت پارکینگ شرکت پردازنده پارس دارای امکانات و تجهیزات بسیار زیاده ای می باشد لذا می توانید جهت دریافت اطلاعت بیشتر با استفاده از لینک زیر با تمامی تجهیزات آن آشنا شوید.

  سیستم هدایتگر پارکینگ فروشگاه :

سیستم راهنمایی و هدایت گر پارکینگ در فروشگاه ها  ها به دلیل مزایای بسیاری که برای مشتریان  دارد ، دارای اهمیت می باشد ، با استفاده از این سیستم مشتریان قبل از ورود به پارکینگ از میزان فضای خالی پارکینگ مطلع می شوند  بدون اتلاف وقت به سمت جای پارک راهنمایی می شوند ، سپس پس از ورود به پارکینگ با استفاده از نشانگر های چند رنگ فضای پارک (سبز ، قرمز ، آبی ، بنفش و….) و تابلو های راهنما هوشمند به نزدیکترین محل پارک هدایت شده و در کمترین زمان ممکن خودرو خود را پارک می نمایند که این امر موجب سرعت بخشیدن در عمکرد مشتریان و جلوگیری از ایجاد ترافیک در پارکینگ می شود.

سیستم راهنمایی و هدایت گر پارکینگ شرکت پردازنده پارس دارای امکانات و تجهیزات بسیار زیاده ای می باشد لذا می توانید جهت دریافت اطلاعت بیشتر با استفاده از لینک زیر با تمامی تجهیزات آن آشنا شوید.

 

سیستم های رزرو پارکینگ  فروشگاه :

این سامانه امکان رزرو پارکینگ را برای مشتریان فراهم نموده است به نحوی که مشتریان  می توانند قبل از ورود به فروشگاه   از طریق پنل تحت وب  و یا اپلیکیشن مربوطه پارکینگ خود را در محدوده زمانی مورد نظر رزرو نمایند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Error: Contact form not found.

×