نمایشگر مبلغ پارکینگ

نمایشگر مبلغ  پارکینگ :

جهت سهولت در امر پرداخت و شفاف سازی رقم مدت زمان توقف خودرو و مبلغ پارکینگ تجهیزاتی در کنار کانکس اپراتور جهت نمایش مبلغ به راننده نصب می گردد که نمایشگر مبلغ نامیده می شود. این دستگاه در دو نوع تابلو روان و نمایشگر سون سگمنت قابل ارائه بوده و قابلیت نمایش عدد حداقل تا 6 رقم را دارد.

ضرورت وجود این دستگاه در پارکینگ هایی که به صورت سنتی و اپراتور محور فعالیت میکنند امری بدیهی و واجب میباشد، به این دلیل که از شیطنت و هر نوع خطای سهوی و عمدی جلوگیری میکند عملکرد آن به این شکل می باشد که حضور این دستگاه در تجهیزات پارکینگ موجود در کیوسک اپراتور به گونه ای قرار میگیرد که در معرض دید راننده خودرو قرار داشته باشد و هنگامی که کارت بر روی کارتخوان خروجی قرار میگیرد مبلغ پارکینگ بر روی نمایشگر نمایش داده میشود و خود راننده هم با رویت مبلغ پارکینگ از میزان پرداختی خود مطلع میشود. لذا نبود این دستگاه میتواند باعث ایجاد شک و شبهه شود.

مشخصات فنی
مدل NUM 6
جنس بدنه فلز آهن
قابلیت نصب دیواری ، ایستاده
نوع نمایشگر سون سگمنت
نوع ارتباط شبکه ، RS232
برق ورودی 12 ولت
دمای مجاز 55 درجه
رطوبت مجاز : 85 درصد
ارتفاع دارد26 سانتی متر
طول 30 سانتی متر
عمق 5 سانتی متر

نمایشگر مختص مشتری شامل اطلاعات خودرو ، مبلغ و ....

در بعضی از موارد مدیریت پارکینگ علاوه بر مبلغ نیاز به نمایش اطلاعات بیشتری جهت رفاه مراجعین دارد . این اطلاعات شامل عکس خودرو هنگام ورود ، پیام تبلیغاتی خاص و یا اطلاعات مالک یا مالکین می باشد که در این موارد می تواند به جای استفاده از نمایشگر مبلغ از ماژول مونیتور دوم در نرم افزار استفاده نماید که برای این کار نیازمند کامپیوتر با 2 خروجی کارت گرافیک یا دو کامپیوتر می باشد.

با استفاده از تجهیزات فوق علاوه بر اینکه مشتریان از مبلغ دقیق پارک خود مطلع می شوند ، امکان سوء استفاده احتمالی و خطا های انسانی و اپراتوری نیز به حداقل ممکن می رسد و این امر موجب رضایت هرچه بیشتر و بهتر مراجعین و مشتریان میگردد و باعث کاهش درگیری های میان رانندگان و اپراتور می شود.

نمایشگر مختص مشتری شامل اطلاعات خودرو
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Error: Contact form not found.

×