بارکد خوان

  بارکدخوان (QR Code ) دو بعدی :

بارکدخوان دو بعدی پارکینگ

دستگاه بارکدخوان دو بعدی جهت قرائت بارکد

 

بارکد خوان‌ها ی بارکد اسکنر برای اسکن بارکد و تبدیل آن به اعداد و حروف و انتقال آن‌ها به رایانه مورداستفاده قرار می‌گیرند

در سیستم های مدیریت هوشمند پارکینگ جهت انجام بعضی امور از جمله فرایند ورود ، ثبت اطلاعات خودرو ، تخفیف به مغازه داران ، تایید فرایند پرداخت ، چاپ فاکتور مبلغ دریافتی و سایر موارد از فیش های محتوی qr یا اصطلاحاً بارکد دو بعدی حاوی اطلاعات مربوطه ، استفاده می گردد. لذا جهت خواندن اطلاعات چاپ شده بر روی فیش نیاز به دستگاه اسکنر بارکد دو بعدی یا qr خوان می باشد که این شرکت با استفاده از تجهیزات مربوط به برند های معروف از جمله دیتا لاجیک ، هانیول و … توانسته است نسبت به رفع این نیاز اقدام نمایید.   که برخی از اطلاعات آن به شرح زیر معرفی می گردد:

این تجهیزات با قابلیت خواندن و اسکن بارکدهای خطی ، بارکد های دو بعدی و بارکد های Portable Document Format 417 توسط پروتوکل های ارتباطی مختلف از جمله پورت سریال ، شبکه ، یو اس بی و ….  بسته به نوع کاربری و استفاده با نرم افزار مدیریت پارکینگ ارتباط گرفته و توانایی شناسایی محتویات فیش های پارکینگ و ارسال اطلاعات آن به نرم افزار مدیریت هوشمند پارکینگ را دارد . در این دستگاه ها منبعی لیزری خطوطی از نور را در الگوهای تمام جهت تولید می‌کند تا دستگاه بتواند بارکد را در زاویه های مختلف اسکن نماید.

نحوه کاربرد این اسکنر ها :

بارکد اسکنر ها در اشکال مختلف در دستگاه های مختلف به کار رفته اند تا بتوان پارکینگی که از دستگاه صدور قبض استفاده میکند را با این تجهیزاتی که مجهز به بارکد اسکنر هستند را تحت پوشش قرار داد .

(پرتابل بانکی صف شکن ، کیوسک هوشمند پرداخت ، دستگاه خروج اتوماتیک مجهز به بارکدخوان و بارکد خوان های دستی )

فناوری نور سبز به کار گرفته شده در این محصولات نشانه‌گیری بارکد خوان را بر روی بارکد آسان می‌کند ، ضمناً قابلیت تلورانس حرکت این امکان را فراهم می‌کند تا بارکد خوان حتی در حال حرکت هم بارکد را شناسایی و اسکن نماید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Error: Contact form not found.

×